• +072 572 1415
  • info@ahkkozijnen.nl

2026 Subsidies kozijnen en glas

energielabel woning, label energie, energielabels, woning isolatie, isolatie huis, energiebesparing woning, besparende oplossingen woning,

2026 Subsidies kozijnen en glas

Profiteer ook in 2026 van ISDE-subsidie op isolatieglas en kozijnen

Ook in 2026 is er subsidie beschikbaar voor het plaatsen van isolatieglas en kozijnen via de Investeringssubsidie Duurzame Energie en Energiebesparing (ISDE).

De regeling blijft grotendeels gelijk aan die van 2025, met enkele kleine aanpassingen. Dit maakt 2026 opnieuw een uitstekend moment om te investeren in comfortabeler en energiezuiniger wonen.

Subsidiebedragen en voorwaarden

De hoogte van de subsidie is afhankelijk van het type glas dat u kiest en of u deze maatregel combineert met één of meerdere andere energiebesparende maatregelen.

Let op: de werkzaamheden moeten altijd door een erkend en professioneel bedrijf worden uitgevoerd.

Type glasSubsidie bij 1 maatregel (per m²)Subsidie bij 2 of meer maatregelen (per m²)Maximale U-waarde
HR++ glas€ 25,00€ 50,00≤ 1,2 W/m²K
Triple glas (HR+++)€ 111,00€ 222,00≤ 0,7 W/m²K

Belangrijke aandachtspunten

  • U komt in aanmerking voor subsidie bij vervanging van minimaal 3 m² en maximaal 45 m² glas. Bij grotere oppervlakken wordt maximaal 45 m² gesubsidieerd.
  • Bij plaatsing van triple glas is het verplicht om ook de kozijnen te vervangen door isolerende kozijnen (max. U-waarde 1,5 W/m²K) om het hogere subsidiebedrag te ontvangen.
  • Wordt triple glas geplaatst zonder nieuwe isolerende kozijnen? Dan geldt het lagere subsidietarief van HR++ glas.
  • Zelf uitvoeren is niet toegestaan; de installatie moet worden gedaan door een professioneel installatiebedrijf.
  • U kunt de subsidie na uitvoering van de werkzaamheden aanvragen, tot 24 maanden na de eerste maatregel.
  • De aanvraag voor 2026 verloopt, net als voorgaande jaren, via de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO).

Extra voordeel: combineren loont

Combineert u glasisolatie met een tweede energiebesparende maatregel? Dan verdubbelt het subsidiebedrag per m². Denk hierbij aan:

  • Dakisolatie
  • Spouwmuur-, vloer- of gevelisolatie
  • De aanschaf van een warmtepomp of zonneboiler

Door slim te combineren bespaart u niet alleen meer energie, maar profiteert u ook maximaal van de beschikbare subsidie.

Subsidies 2026, isolatie subsidie 2026, ISDE 2026, glas subsidie, kozijn subsidie, verduurzaming 2026

AHK kozijn B.V.

Bijna 100 jaar ervaring in de gevelbouw, specialist in duurzame kozijnen voor zakelijk en particulieren markt. Houten kozijnen, aluminium kozijnen tot kunststof alle circulair en duurzaam. Blokkozijn of vlakkozijn, verdiept kozijn tot strak slank kozijn. deur, schuifpui, vouwdeuren, tuindeuren, stolpstel, terras deuren, vouwwanden schuiframen. Dealer: Deceuninck, Decalu, KT-line Kuiters houten kozijnen.

Beste mensen, wij zijn open.

Onze fabriek is te bezoeken alleen op afspraak van 7:30 uur tot 15:30 uur .

Ook de showroom kan alleen op afspraak tel: 072 572 1415.

Met vriendelijke groet.

AHK Kozijn team